• Organize Sanayi Bölgesi. 1. Cad. No:12 Merkez/GİRESUN | Gürsel Mahallesi Aktaş Sokak No.1 Kat.3 Kağıthane/istanbul
  • 0 (454) 222-1444
Hizmet Profili

Hizmet Profili

Hizmet Profili

“Hayal gücü tasarımla, teknolojiyle üretim, hız ve kalite tek bir noktada buluşuyor.”

GİTEKS A.Ş, günlük 4000 adet gömlek, 1000 adet ceket, 850 adet pantolon, 200 adet yelek üretim hacmine sahip, 20.000 m2lik üretim alanı, 800’ü aşkın deneyimli personeli, son teknolojiye sahip, modern makine ve donanımlarıyla sektörün tüm ihtiyaç ve beklentilerini en başarılı biçimde karşılıyor. Türkiye’de pazar payını büyük ölçüde elinde bulunduran Giteks A.Ş, birçok ülkeye ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine de katkıda bulunuyor.

Giteks Konfeksiyon A.Ş, müşterilerinin talepleriyle birlikte en az o kadar önemli olan tasarım, teknik çözümler, geniş ürün ve kumaş koleksiyonu hizmetleriyle yüksek müşteri memnuniyetini yakalamıştır. Orka Holding(Damat/Tween/D’S Damat ve TWN) danışmanlığında ve ünlü tasarımcılar eşliğinde, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve dış piyasalardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip bir kadrosu vardır.

Giresun’da yer alan fabrikasında müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen Giteks Konfeksiyon A.Ş. üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden GİTEKS KALİTESİNİ güvence altına almıştır. Müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet verebilmek için en son teknoloji ile donatılmış Hammadde/Mamül Depoları, Fiziksel Test Laboratuvarı, Modelhane, Kesimhane,  Dikimhane, Ütü/Pres, Paketleme, Yıkama, Nakış, Kalite Güvence ve Ar-ge departmanlarına  sahiptir.

Giteks Konfeksiyon A.Ş. nin tüm departmanları  verimlilik raporlama süreci, planlama takip süreci, model zaman yönetimi, etüt uygulamaları, iş gücü planlama, saatlik adet takip süreci, operatör performans takibi, yetkinlik geliştirme gibi olmazsa olmaz süreç ve kurallar doğrultusunda yürütülmektedir.